Ücretsiz WordPress Temaları 2019 | Yeni Nesil Kişisel Teknoloji Bloğu| editorcum.com

Ücretsiz WordPress Temaları 2019

WordPress, son on yılda gelişim ve popülerlik konusunda büyüdü. Bugün akla gelebilecek herhangi bir web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz tam teşekküllü içerik yönetim sistemidir. WordPress, öğrenmesi ve kullanması kolay olduğu için milyonlarca web sitesi sahibinin gözdesi olmuştur. Mükemmel bir WordPress teması ve birkaç eklenti bularak kolayca web sitesi oluşturabilirsiniz. Bu yazımda en iyi ücretsiz WordPress temalarını inceliyorum. Keyifli okumalar 🙂

1. Meridian One

Meridian One, WordPress Özelleştirici’yi akıllıca kullanması sayesinde kendi işinizi kolaylaştıran tek sayfalık şık bir iş temasıdır.Ziyaretçilerin gözünü alan her bölüme zarif şekilde kaymalarını sağlayan yapışkan başlıklı, tek sayfalık, yumuşak kaydırmalı tasarıma sahiptir.

Meridian One ile ilgili benzersiz şeylerden biri tamamen WordPress Özelleştiricisi tarafından nasıl desteklendiğidir. Bu, kod hakkında bir şey bilmeseniz bile, temayı özelleştirmeyi çok kolaylaştırır. Ana sayfanızdaki her bölümü doğrudan gerçek zamanlı Özelleştiriciden düzenleyebilir veya etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca, yaptığınız her değişikliğin canlı önizlemesini görüntüleyebilirsiniz.

Bunun ötesinde, Meridian One herhangi bir işletmenin ihtiyaç duyduğu tüm gerekli bölümlere sahiptir. Özellikler, hizmetler, referanslar, ekip üyeleri, iletişim formları, Google Haritalar toplamda 11 farklı ana sayfa bölümüne sahipsiniz.

Ayrıca, bir sayfalık tema olmasına rağmen, en son haberleri paylaşmak için şık bir blog sayfası olarak kullanabilirsiniz.

Temel Özellikler:

 • Modern tek sayfalık tasarım
 • Ana sayfanızın her bölümünü WordPress Özelleştirici ile düzenleyebilirsiniz.
 • Gerektiğinde etkinleştirebileceğiniz veya devre dışı bırakabileceğiniz önceden oluşturulmuş 11 bölüm içerir.
 • Özel blog sayfası olarak kullanılabilir.

Demo İnceleme | Temayı indir

2. Lightly

Lightly , WordPress site geliştirmesini kolaylaştıracak görsel olarak uyarıcı, şık ve basit bir blog temasıdır. Minimalist düzenle içeriğinizi ön planda tutabilir ve tamamen duyarlı ızgara sayesinde okuyucularınıza birden fazla cihaz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lightly hız için optimize edilmiştir . GTMetrix ile test ettim ve PageSpeed ​​skorunu% 88 olarak kaydettim. Lightly WordPress temasının kendi logolarınız ve renklerinizle kişiselleştirmesi kolaydır. Bunun da ötesinde, süslü bir kaydırıcı, widgetized ana sayfa, tam yerelleştirme desteği arasında düzenli güncellemeler elde edersiniz.

Temel Özellikler:

 • Birinci sınıf tasarım
 • Sosyal medya düğmeleri
 • İlgili mesajlar bölümü
 • 100% Duyarlı tasarım

Demo İnceleme | Temayı indir

3. Activello

WordPress.org’daki en çok oy alan ve en popüler ücretsiz temalardan biri olan Activello by Colorlib, blogcular, tasarımcılar ve yaratıcı alanlardaki diğer profesyoneller için mükemmel bir minimal WordPress temasıdır. 

Tasarım oldukça basit ve anlaşılır, bu da dikkat dağıtıcı şeyleri uzak tutuyor. Activello , WooCommerce’ı desteklemektedir , yani sitenize anında eStore oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bu ücretsiz WordPress teması, hayallerinizden bir web sitesi kurmanıza izin veren birçok özelleştirme seçeneğiyle birlikte geliyor. Activello, SEO dostu ve tamamen duyarlı olup, Google’daki en iyi sıralamayı almak için ter atmayacağınız anlamına gelir. Ayrıca, ziyaretçilerinizin ister masaüstü ister akıllı telefonda olsun, hoş bir deneyim yaşayacağı anlamına gelir.

Diğer özellikler arasında sonsuz kaydırma, WPML desteği, özellikli kaydırıcılar, Font Awesome simgeleri, sınırsız renkler, tema dokümantasyonu ve diğerleri arasında harika destek sayılabilir.

Demo İnceleme | Temayı indir

4. Palmas

Palmas, WPKube’ten Dev Sharma’nın bize sunduğu basit, minimalist ve zarif bir temadır. Yerleşim temizdir, neyin önemli olduğuna odaklanmanıza izin verir; Blog yazarlığı, yazarlar, şairler, gezginler, fotoğrafçılar , yaratıcı ajanslar ve çok daha fazlası için mükemmel bir tema. 

Demo İnceleme | Temayı indir

5. Paralax One

Paralax One , en yeni web tasarım trendlerine uygun WordPress siteleri için mutlak en iyi, modern, duyarlı temalardan biridir. Bu, yalnızca ziyaretçinize en uygun tarama deneyimini sağlamakla kalmaz, sitenizin farklı ekran boyutlarına sahip cihazlarda çarpıcı görünmesini sağlar.

Tema, temiz ve doğrulanmış kod ile sağlam kodlama altyapısının üzerine inşa edilmiştir. Tema seçenekleri paneli, web yöneticilerinin kodlamadan sitelerinin görünümünü değiştirmelerini sağlar.

Parallax One’ın öne çıkan özelliği, elbette, hafif teknolojilere dayanan ince animasyonlarla dinamik olarak yüklenen görüntüler sunan yumuşak kaydırmalı paralax etkisidir. Hazır sayfa tasarımı inanılmaz derecede hafiftir ve size hızlı sayfa yükleme süresi sağlar.

Temel Özellikler ;

 • Paralax sayfa tasarımı.
 • Google Haritalar entegrasyonu
 • % 100 Duyarlı tasarım.

Demo İnceleme | Temayı indir

6. Olsen Light

Temiz tasarım içeriğinizi ortaya çıkarır ve kalabalığın arasından sıyrılmanıza izin verir. Başlangıç ​​olarak, temiz ve duyarlı tasarım tüm ziyaretçilerinizin kullandıkları herhangi bir cihazda harika zaman geçirmelerini sağlar. İhtiyacınız olandan daha fazla özel widget sayesinde sitenizi içerik snippet’leri, pop-up’lar, sosyal ağlar, Flickr widget’ları ve daha fazlasıyla güçlendirebilirsiniz.

Tema, seçeneklerle dolu esnek özelleştiriciyle birlikte gelir. Dahası, Olsen Light SEO için optimize edilmiştir ve güçlü Instagram kaydırıcısıyla, en sıcak resimlerinizin canlılığını neredeyse hissedebilirsiniz. Bu tema güzellik, moda ve her türlü blog yazarı için mükemmeldir. Ayrıca sürekli güncellemeler aldığını da unutmayın. 

Demo İnceleme | Temayı indir

Son düşüncelerim

Listedeki ücretsiz temaları kullanarak harika web siteleri tasarlayabilirsiniz. Genel olarak yukarıdaki temaların hepsini beğeniyorum. Kişisel blog site kurmayı düşünüyorsam Olsen Light teması gördüğüm en iyi tema diyebilirim. Sizin favori temanız hangisi ? Web sitesi oluşturmak için hangi temayı tercih ederdiniz ? Yorumlarda tartışalım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir