PUBG Lite : Düşük sistemlerin yeni oyunu | Yeni Nesil Kişisel Teknoloji Bloğu| editorcum.com

PUBG Lite : Düşük sistemlerin yeni oyunu

En popüler hayatta kalma oyunlarından olan PUBG ‘yi oynayabilmek için gerçek anlamda bilgisayarınızın donanım özelliklerinin iyi olması gerekiyor. Bilgisayar özelliklerinin düşük olması artık PUBG oynamanıza engel değil. Yeni çıkan PUBG Lite ile donanımsal özellikleri düşük olan bilgisayarda bile oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

PUBG Lite ‘ın esas sürümünden en büyük farkı , oyunun sistem gereksinimlerinin minimum seviyeye getirilmesidir. PUBG Lite grafik ve oynanış bakımından PUBG ‘den biraz farklılık olsa da Mobil PUBG den oldukça güzel olmuş. PUBG Lite şuan sadece Tayland ‘ a açık olduğundan dolayı oyunu oynayabilmek için güçlü VPN servisi kullanmanız gerekiyor. Bu oldukça uğraştıran bir durum. PUBG Lite ‘ın esas sürümü ise 12-14 Şubat arası çıkacağı söyleniyor. Bu tarihleri beklerseniz VPN kullanmanıza gerek kalmayacak .

Günümüzde oyun oynayabilmek için donanımsal özellikleri yüksek bilgisayarlara sahip olmamız gerekiyor. Bu durum çok maliyetli oluyor. Oyun yapımcılarının PUBG Lite sürümü gibi sistem gereksinimleri minimal düzeyde oyun sürümleri çıkarması oyun severler için sevindirici bir haber olacaktır.

PUBG Lite Minimum Sistem Gereksinimleri ;

  • İşlemci : İntel Core i3 2.4GHz
  • Ram: 4GB
  • İşletim Sistemi : Windows ; 7/8/10 , 64-bit
  • Ekran Kartı : İntel HD Graphics 4000

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir