Gizli Google Arama Oyunları | Yeni Nesil Kişisel Teknoloji Bloğu| editorcum.com

Gizli Google Arama Oyunları

Google’ın varsayılan Google Arama’da gizli oyunları olduğunu biliyor muydunuz? Oyunları, başka siteyi ziyaret etmeden, varsayılan Google.com’un içinde oynayabilirsiniz. İşte Google Arama’da veya tarayıcıda oynayabileceğiniz eğlenceli Google oyunları ;

1. Solitaire ;

Nasıl oynanır: Google’da Solitaire arayın.

Google’ın içinde tam bir solitaire oyunu oynayabilirsiniz. Herhangi bir bağlantıyı tıklamanıza veya herhangi bir uygulamayı indirmenize gerek yok. Tek oyunculu oyun, bilgisayarda oynanan klasik Windows Solitaire oyunu gibi çalışır. Kartları, kırmızılar ve siyahlar arasında değişen kronolojik sırada eşleştirin. Solitaire’ın bu sürümünün en güzel yanı, akıllı telefonlarda da fevkalade çalışması. Böylece basit Google aramasıyla ve hiçbir şey yüklemeden telefonunuzda ateş açabilirsiniz.

2. Minesweeper ;

Nasıl oynanır: Google’da Minesweeper ‘ı arayın.

Animasyon, kılavuzun boyutu gibi Windows’tan farklıdır. Ancak oyunun temelleri aynı kalır. Her biri çevrelerindeki meydanlarda kaç tane mayın olduğunu belirten bir sayı ızgarası alacaksınız. Bazı hücreleri mayın olarak işaretlemek için mantık ve matematik kullanın , güvende olduğunu düşündüğünüzü açın. Bildiğimiz mayın tarlası oyunu 🙂

3. Tic-Tac-Toe ;

Nasıl oynanır: Google’da Tic-Tac-Toe ismi ile arayın.

Ofiste ya da bir yerlerden sıkıldığınızda, arkadaşınızla Tic-Tac-Toe oynayın. Bu da mobilde çalışır, bu yüzden hızlı bir oyun için kalem ve kâğıt gerekmez.

4. Pac-Man ;

Google klasik Pac-Man oyununu aldı, ancak labirenti Google harfleriyle yeniden keşfetti. Her zamanki gibi amaç, sarı Wakka-Wakka adamınızı etrafta dolaştırmak, tüm noktaları yemek. Sizi öldürmek üzere olan dört hayaletten kaçının. Büyük bir nokta yemek, hayaletleri kısa süreliğine maviye çevirir, bu noktada da hayaletleri yiyebilirsiniz.

Harflerin şekli nedeniyle, labirentin bazı zor köşeleri vardır. Klasik Pac-Man kadar kolay değil, bu yüzden dikkatlice manevra yapmanız gerekecek. Bunu bilgisayar klavyesinde ok tuşlarıyla oynamak muhtemelen en iyisidir; Yön değişiklikleri için kaydırarak telefonda oynamak zordur.

5. Snake ;

Google klasik Yılan oyununun oynanabilir bir doodleını geliştirdi. Bu doodle sürümü gitti ve şimdi klasik bir Snake sürümünü güncelledi. Yılanı hareket ettirmek, yolundaki şeyleri yemek için ok tuşlarını kullanın. Yemek daha uzun süre büyümenizi sağlar; engellerden kaçın yoksa oyun biter.

6. Atari Breakout ;

Tuğla kırma oyunları asla modası geçmeyecek. Heck, oyun geliştiricileri bugün hala klasik tuğla kırıcıyı yeniden yaratıyor.

Google Görseller’de arama yapmak, düzgün animasyonu etkinleştirecektir. Tüm fotoğraflar tuğla çizgisi oluşturacak şekilde sarsıldı ve büyülü şekilde raket ve top belirdi. Topu ekrandan düşmemesi için raketi kullanarak tuğlaları kırmaya başlayın.

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir